DR KREFT DLA DZIECI
Nauka poprzez zabawę
W Szkole dr. Krefta dzieci uczą się w małych grupach, w atmosferze sprzyjającej otwartości, swobodzie i nauce bez presji. Dzieci nie odczuwają procesu uczenia się, bo uczymy poprzez zabawę.
Przemyślany zakres oraz forma zajęć dla dzieci
Zajęcia mają rozwijać umiejętności uczniów, więc zmieniają się razem z ich potrzebami. Treść i formę zajęć dostosowujemy do potrzeb uczniów. Struktury i słownictwo wprowadzane na zajęciach dzieci poznają podczas zabawy, a nie w formie klasycznej lekcji.
Prowadzący towarzyszem przygody :)
Prowadzący zajęcia jest towarzyszem w przygodzie, jaką jest poznawanie języka; jest bajarzem, wprowadza miły klimat wspólnego odkrywania tajemnic. Tłumaczy to, co niejasne, a przy okazji zachęca do poznawania świata języka angielskiego.
Edukacyjne książeczki
Dzieci nie robią notatek, wszelkie potrzebne materiały dostają w formie wycinanek bądź obrazkowego słownika do wklejenia do zeszytu.
Częste spotkania
Ważny jest częsty kontakt z językiem. Dlatego preferujemy zajęcia dwa razy w tygodniu. Nauka nie musi męczyć, a powinna bawić. Pozwól Twojemu dziecku uczyć się bezstresowo, intrygująco ale efektywnie!