O METODZIE
Nareszcie zrozumiesz, jak "działa" język angielski
Struktury dobrane przez Dr. Krefta pokazują, jak działa język. Dzięki temu na zajęciach często jesteśmy świadkami tego, jak nasi słuchacze z zaskoczeniem mówią „To takie proste!” lub „Ta struktura jest prostsza, niż myślałam”.
Nauczysz się tego, co najważniejsze
Nasze wieloletnie doświadczenie z językami obcymi – zarówno w charakterze uczniów, jak i nauczycieli – pokazuje, że największym problemem osób uczących się jest nadmiar zasad i reguł, których muszą się nauczyć. Radzimy sobie z tym w najprostszy możliwy sposób – skupiamy się jedynie na najważniejszych strukturach, które naprawdę są używane w codziennym angielskim (a nie takich, które przydadzą się tylko na egzamin).
Znacząco poprawisz swoją wymowę
Jednym z najistotniejszych aspektów nauki języka obcego jest nauka wymowy. Niestety, w polskich szkołach często jest pomijana. W Szkole Dr. Krefta pokazujemy, jak do poprawnej wymowy stosować polskie dźwięki, które już znacie. Nie skupiamy się na konkretnym akcencie – uczymy języka angielskiego międzynarodowego.
Łatwo zbudujesz dowolne zdania
Metoda Dr. Krefta opiera się na nauce wyselekcjonowanych struktur, które zachowują się w zdaniach jak klocki. Te klocki można potem dowolnie wykorzystywać i mieszać w zdaniach, budując z nich coraz większe i coraz bardziej rozbudowane wypowiedzi.
Zaczniesz mówić już po kilku tygodniach
Prawdziwym wskaźnikiem znajomości języka nie jest rozwiązywanie testów, ale używanie języka w żywej komunikacji. W naszej szkole słuchacze zaczynają mówić prostymi zdaniami już na pierwszych zajęciach, zdobywając pełniejszą i płynniejszą umiejętność wypowiedzi z każdym kolejnym tygodniem.