Uczysz się innowacyjną metodą
Metoda Dr. Krefta została stworzona przez doktora fizyki. Dzięki temu jest bardzo analityczna i logiczna, a jednocześnie wyjaśnia aspekty języka w sposób maksymalnie intuicyjny. Doktor Kreft wybrał najistotniejsze elementy języka angielskiego, skupiając się na tym, jak często są one używane i jak istotne są w codziennej komunikacji. Metoda opiera się specjalnie dobranych strukturach, które zachowują się jak klocki, które można dobierać w dowolny sposób.
Korzystasz z portalu w cenie kursu
W cenie kursu uzyskasz również pełen dostęp do interaktywnego portalu językowego. Jest on przeznaczony dla osób uczących się Metodą Dr. Krefta. Możesz w nim znaleźć informacje dotyczące struktur, ale też dziesiątki nagrań w sekcji „Wymowa”. Dodatkowo naukę wspomagają filmy nagrane z uczniami dokumentujące ich postępy w nauce w oparciu o Metodę Dr. Krefta.
Uczysz się w małych grupach
Uważamy, że kluczem do nauczenia się języka jest jego aktywne używanie. Małe grupy gwarantują to, że każdy z naszych słuchaczy często wypowiada się na zajęciach. Nikt nie jest pominięty, a lektor ma czas dla każdej osoby na zajęciach.
Otrzymujesz notatki z zajęć na maila
W czasie każdych zajęć lektor notuje słowa i struktury, które na tych zajęciach się pojawiły. Pod koniec tygodnia dostajesz na swojego maila plik z notatkami z zajęć – łącznie z wymową, tłumaczeniami i przykładowymi zdaniami. Dzięki temu skupiasz się na tym, co dzieje się na zajęciach i korzystasz z nich w 100%.
Uczestniczysz w interaktywnych warsztatach
Swoje umiejętności możesz regularnie sprawdzać i szkolić korzystając z zajęć dodatkowych w naszej szkole. Oferujemy kilka typów warsztatów, /w tym również zajęcia z native speakerem/, gdzie możesz spotkać osoby z innych grup i w swobodnej, sympatycznej atmosferze ćwiczyć użycie prawdziwego języka. Pamiętaj, że najszybszą drogą do zyskania pewności siebie i płynności w korzystaniu z języka jest jak najczęstsze używanie go w żywej komunikacji.