ZAŁOGA
Dr Kreft (Tomek)
twórca metody
Z wykształcenia jestem doktorem fizyki z amerykańskiej uczelni Tulane. Lubię podejmować wyzwania i realizować nowe projekty. Jestem praktykiem, który ciągle szuka nowych, prostszych i skuteczniejszych rozwiązań. Uwielbiam języki, ale zawsze frustrowało mnie podejście do ich nauczania. Korzystając ze zdobytej wiedzy, doświadczenia i umiejętności opracowałem efektywną metodę nauki języków, której efekty widać po wszystkich, którzy mieli szansę jej spróbować.
OLA
lektor
Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej, ale lektorem angielskiego jestem z prawdziwej pasji do tego języka. Uczę angielskiego już 10 lat i nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek mogłabym przestać :) Obserwowanie, jak moi uczniowie odkrywają w sobie nowe pokłady językowych umiejętności jest dla mnie niezmiennie fascynujące. Lubię ludzi, słoneczną pogodę i dobre jedzenie. Wolne chwile spędzam z rodziną, przyjaciółmi bądź dobrą książką czy grą. W naszej szkole najbardziej podoba mi się to, że każda grupa jest zbiorem osób o niesamowitych pasjach, dzięki czemu zajęcia nigdy nie są nudne i zawsze można o czymś porozmawiać :)
PHILLIP
lektor
Jestem absolwentem Kolegium Kształcenia Nauczycieli. Angielskiego uczę od 2 lat i uważam, że jest to coś, do czego przygotowywałem się całe życie, od zawsze mając świetny kontakt z dziećmi :) Praca z ludźmi, a przede wszystkim z młodzieżą, daje mi ogromną satysfakcję. Patrząc na to jak wiele są w stanie osiągnąć dzięki odpowiedniemu podejściu, czuję się jeszcze bardziej zmotywowany do pracy i poszukiwania nowych metod przekazywania wiedzy. W wolnym czasie gram w teatrze amatorskim, dużo czytam i spędzam czas z przyjaciółmi nad dobrą grą planszową.
TONY
native speaker
Hi folks! I'm Tony and I’m from Ladner, British Columbia in Canada, Like all Canadian kids I grew up wanting to play hockey and win Lord Stanley’s Cup. I love travelling and meeting new folks from all walks of life. Motorcycles are a great love of mine and they influence many of the things I do in life. I have lived in Europe for 6 years and truly appreciate the different cultures and languages and people on this continent. I hope we get a chance to meet soon!